Dla kogo najkorzystniejsze kredyty hipoteczne w 2013 r.

Banki oferują marże od 0,9proc. Ażeby skorzystać z promocji trzeba jednak spełnić wiele warunków.
Bank Millennium
Bank nie bierze opłaty za udzielenie kredytu mieszkaniowego oraz preferencyjnego kredytu w zakresie programu Rodzina na swoim. Obniżkę marży o 0,3 pkt proc proponuje kredytobiorcom, którzy posiadają w Banku Millennium rachunek osobisty oraz korzystają z karty debetowej, dokonując transakcji na średnią kwotę 500 PLN co miesiąc (weryfikacja w okresach 3-miesięcznych).
Bank Pocztowy
Bank oferuje marżę w wys. 1,45proc oraz 2proc opłatę za udzielenie kredytu pod warunkiem założenia ROR z comiesięcznym wpływem w wysokości minimum 2,5 tys PLN, rachunku oszczędnościowego oraz karty debetowej lub kredytowej lub ubezpieczenia nieruchomości z oferty banku.
1,25proc marżę oraz niską opłatę za uzyskanie kredytu bank oferuje kredytobiorcom, którzy oprócz powyższych produktów nabędą dodatkowo pakiet ubezpieczeń.
Citibank
Osoby pełniące wolny zawód m.in. [prawnik, architekt, lekarz, mogą otrzymać hipoteczną pożyczkę na szczególnych warunkach. Pożyczka Hipoteczna udzielana jest na kwotę do 300 tys PLN, do wysokości 70proc wartości nieruchomości, przy marży na poziomie 2,5proc oraz 1proc prowizji.
Pożyczkę tę można przeznaczyć na dowolny cel, w tym spłatę pozostałych zobowiązań. Maksymalny czas spłaty pożyczki wynosi 20 lat.
O jej otrzymanie mogą starać się kredytobiorcy o regularnych wpływach na rachunek osobisty w banku oraz dysponujący co najmniej jednym z produktów Citi Handlowego (np. kartą kredytową).
Citi Handlowy nie bierze opłaty za refinansowanie kredytów uzyskanych w innych bankach.
PKO BP Bank
Proponuje marżę w wysokości 1,1proc przez okres spłaty 12 pierwszych rat kredytu oraz prowizje 0proc w przypadku spełnienia jednocześnie następujących warunków:
• posiadania lub założenia dowolnego Rachunku Oszczędnościowo- rozliczeniowego banku
• posiadania lub zakupienia w banku karty kredytowej lub skorzystania z Programu Oszczędnościowego Niższa Rata albo ubezpieczenia na życie
• skorzystania z oferowanego banku ubezpieczenia na wypadek utraty pracy oraz hospitalizacji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *