Citi Handlowy przycina raty pożyczek

Pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy to możliwość konsolidacji kredytów z innych banków (w tym między innymi kredytu gotówkowego, kredytu ratalnego, linii debetowej).

W zależności od sumy posiadanych zobowiązań, skonsolidowana rata kredytu gotówkowego spaść może średnio o 250 PLN. Minimum formalności i możliwość uzyskania kredytu nawet w jeden dzień, sprawiają, że jest to jedna z najkorzystniejszych tego typu ofert na rynku. Największa możliwa kwota kredytu Citi Handlowy to 120 tys. PLN, przy okresie spłaty do 7 lat.

Klient może ponadto skorzystać z ubezpieczenia spłaty kredytu, a także ma możliwość uzyskania dodatkowej gotówki. To co jedyne i unikatowe na rynku: każdy podpisujący umowę pożyczki skonsolidowanej, bezpłatnie dostaje dostęp do usług ubezpieczeniowych proponowanych w Programie Korzyści. Wysokość kredytu, jaka może zostać klientowi udzielona, ustanawia bank na podstawie precyzyjnej analizy zdolności kredytowej. Propozycja jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb, przy rzetelnej analizie profilu klienta.

Tags:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *